Compania ”Diatest-Med” angajează:

Reprezentant comercial (zonele Centru și Sud)

Cerințe față de candidați:
- studii superioare;
- experiență în vînzări de cel puțin 1 an;
- cunoașterea pieței de desfacere a produselor chimice de uz casnic, produselor cosmetice și produselor de igienă personală;
- cunoașterea metodelor și instrumentelor de analiză, proiectare, elaborare și promovare a produselor;
- cunoștințe de operare PC (MS Office, Internet);
- abilități foarte bune de comunicare;
- cunoașterea limbilor rusă și română;
- spirit de inițiativă,
- creativitate;
- perseverență;
- responsabilitate;
- capacitatea de a lucra de sine stătător, dar și în echipă;
- deținerea permisului de conducere categoria B;
- deținerea automobilului personal (de dorit).

Sarcini:
- căutarea clienților și menținerea bazei de date a clienților;
- elaborarea programelor de promovare;
- relaționarea cu clienții cheie;
- atingerea scopurilor și sarcinilor propuse.

Responsabilitățile funcției:
- participare personală la vînzări, negocieri cu clienții dificili;
- analiza dinamicii vînzărilor și prezentarea dărilor de seamă conducerii;
- căutarea clienților noi;
- îndeplinirea planurilor de vînzări.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de lucru full time;
- salariu stabil (ce va fi discutat în cadrul interviului) + bonusuri;
- pachet social;
- oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
- acces la rețeaua de telefonie corporativă.

Candidații care corespund tuturor cerințelor enumerate sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: vdonici@diatest-med.md  sau office@diatest-med.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Reprezentant Serviciu Clientelă

Moldcell • 22 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Reprezentant medical

Medpark • 22 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть