Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Casier în sala de comerţ (or. Chişinău, or. Bălţi, or. Călăraşi, or. Anenii Noi)

Cerinte:
- studii medii, medii profesionale
- experienta in munca in aceeasi functie este un avantaj
- responsabilitate, disciplina, capacitatea de a lucra in echipa
- comunicabil, energic

Responsabilitati:
- deservirea cumparatorilor la aparatul de casa

Oferim:
- posibilitate de a invata lucrul de casier
- pachet social deplin
- salariu si prima achitate la timp
- posibilitate de a lucra într-o companie tinara, performanta si in continua crestere
- posibilitatea avansarii in functie

Telefon: (022) 253-752
E-mail: hr@fidesco.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Кассир / Продавец

Green Hills Market • 19 Октября 2017, Кишинев

Отправить CV

Кассир-оператор

Bomba • 19 Октября 2017, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть