Reprezentant/Agent comercial
rabota@rabota.md

Our mission is to bring technology to the people, making each day more beautiful and easier.

Good things everyday.

Agent asigurari RCA,CV,CASCO

Cunoştinţe, abilităţi şi cerinţe necesare:
- Experienţă în vânzări, captarea clienţilor noi, înalte capacităţi de negociere, comunicare şi prezentare.
- Cunoştinţe despre clienţii ţintă şi necesităţile lor.
- Cunoştinţe temeinice în domeniul marketingului constituie un avantaj.
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă obligatoriu, limba engleză - avantaj.
- Cunoaşterea şi utilizarea eficientă a tehnicilor de vânzare, comunicare, prezentare şi negociere
- Cunoaşterea și cercetarea pieței.
- Experiențe in acest domeniu constituie un avantaj.

Responsabilităţi:
- Promovarea produselor(pachete de asigurari) şi imaginii companiei pe piaţă
- Captarea de clienți noi, promovarea și vinderea produselor .
- Menținerea si dezvoltarea bazei de clienții
- Rapoarte de verificare si bilanț
- Asigurarea achitărilor clienților si returnarea creanțelor
- Identificarea noilor clienţi, consultarea lor.
- Stabilirea şi menţinerea relaţiilor de parteneriat cu durabile cu clienţii captaţi
- Realizarea planului de vânzări a clienților
- Analiza concurenţilor - De a răspunde la apelurile si mesajele clienților.
- Gestionarea şi extinderea portofoliului companiei

Caracteristici personale:
- Excelente capacităţi de comunicare
- Interes în vânzările active, dorinţă de a fi remunerat bine şi de a influenţa la venitul personal
- Orientare directă spre rezultat
- Excelente capacităţi de convingere, vindere a beneficiilor
- Spirit dinamic şi capacităţi avansate de asimilare a noilor informaţii
- Seriozitate, atitudine pozitiva
- Orar flexibil.

Persoanele motivate sa aplice pot expedia CV-ul la adresa de mail iuliansavin21@gmail.com   cu specificarea postului.

E-mail: iuliansavin21@gmail.com

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!