REŢEAUA DE FARMACII „FELICIA”

Angajează

Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal, încearcă-ţi şansa! Te aşteptăm în echipa noastră! SUCCES!!!

Farmacist pentru o noua farmacie

RESPONSABILIĂŢI:
• Eliberarea medicamentelor;
• Sfaturi pentru pacienţi;
• Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
• Elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
• Realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceuice şi parafarmaceutice;
• Oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individualizate în funcţie de nevoile acestuia.

CERINŢE:
• Diplomă universitară – profil medical (farmacist);
• experienţa va constitui un avantaj;
• cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
• utilizator PC şi cunoaşterea solidă a aplicaţiilor MS Office;
• simţul responsabilităţii;
• orientare către clienţi şi către rezultate;

Se asigură salariu motivat funcţie de îndeplinire a criteriilor de mai sus, posibilitatea de lucru suplimentar la dorinţa angajatului, cu retribuire corespunzătoare.

TELEFON DE CONTACT: 022 31- 06- 17, DE LUNI PÂNĂ VINERI DE 9:00 PÂNĂ LA 18 :00
E-mail: hr@felicia.md

Telefon: 022 31- 06- 17

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

отправить cv
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть

Закрыть