Inginer
rabota@rabota.md

Compania «METANCOR-COM» SRL -  furnizor de frunte al producţiei din oţel inoxodabil şi metale colorate, învită spre colaborare, pentru muncă permanentă, tineri perseverenți, orientați spre rezultat, pentru următoarele posturi vacante:

Înginer în producere (fabricarea produselor din inox)

Cerințele de bază:
- Experiență profesională de cel puțin 1 an, preferabil în domeniul fabricării de construcții metalice;
- Studii superioare (preferabil tehnice);
- Exprimarea fluentă în limbile română și rusă;
- Cunoştinţe bune de operare PC (MS Office);
- Cunoașterea programelor AutoCAD/Compas/SolidWorks reprezintă un avantaj.

Responsabilitățile de bază:
- Proiectarea construcțiilor din inox (meselor, stelajelor, dulapurilor, vaselor industriale, etc.);
- Elaborarea desenelor tehnice;
- Calculul materialelor;
- Însoțirea proiectului în atelier;
- Verificarea plăţii şi expedierii producției.
*Doar candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la interviu individual.
Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant.

Condiții de muncă:
- Angajare oficială conform CM RM;
- Lucrul în oficiu, 8 ore lucrătoare pe zi;
- Achitarea convorbirilor telefonice.
- Salariu motivant;

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi pe bază de CV (cu foto).

e-mail: hr@metancor.md
site: www.metancor.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!