Reprezentant medical
rabota@rabota.md

"SUPRATEN" S.A., anunţă concurs pentru angajare la serviciu în următoarele funcţii:

Reprezentant comercial regional

Zona de activitate:
- mun. Chișinău
- r. Căușeni

- r. Briceni
- r. Edineț

Responsabilități:
- Implementarea politicii companiei în domeniul vânzărilor;
- Promovarea imaginii companiei și a produselor pe piață;
- Stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei ;
- Extinderea continuă a clientelei prin atragerea noilor parteneri ;
- Monitorizarea realizării planului de vânzări de către clienții companiei;
- Creșterea volumului vânzărilor.

Cerințe față de candidați:
- Studii universitare sau medii tehnice;
- Cunoașterea tehnicilor de vânzare și a logisticii;
- Cunoașterea la nivel fluent a limbilor română și rusă;
- Permis de conducere cat.B;
- Cunoașterea calculatorului;
- Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
- Abilități analitice, de lucru în echipă și individual;
- Organizare, responsabilitate, flexibilitate;
- Autoturism personal;
- Experiența profesională în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Oferta:
- Posibilitatea de a se alătura unei echipe dinamice și profesioniste;
- Salariu atractiv cu posibilitatea de creștere, în dependență de rezultatele activității;
- Sistem de bonusuri și premii;
- Pachet social.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul cu indicarea postului pentru care aplică, prin e-mail.

Telefon: 022 26 80 57; 022 027 022; 069 058 069
E-mail: resurse.umane@supraten.mdbununicon@yahoo.com
Telefon: 022 26 80 57; 022 027 022; 069 058 069
E-mail: resurse.umane@supraten.md; bununicon@yahoo.com
Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!
x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!